Ziyaretçi Defteri

Yorum Ve Görüşlerinizi bırakabilirsiniz…

171 Yorumlar

 1. hasan çakır
  Haz 9, 2011

  selamun aleyküm saygıdeğer hocam. şahsım trabzonda zeytınlık camii imamıyım. ayrıca diyanet-sen diye bir sendikamız var ve sendikamızın şube başkanlığını yapmaktayım.sendikamızın faaliyeti olarak sizleri ramazandan önceki hafta içersinde trabzona bir konferans vermek üzere davet etmek ve sizi burda ağırlama şerefine ermek istiyorum.telefonunuzu alabilirmiyim diye isminizi yazınca bu siteye ulaştım .trabzonun sizlere aşırı ihtiyacının olduğunu düşünüyorum. bu konuda irtibat kurabilirsek sevinirim. selam ve saygılarımla. 05367739024.

 2. ceren akbaş
  Haz 16, 2011

  yorumun cevabını yanlışlıkla iptal ettim lütfen cevabını gönderin bana çok rica ediyorum hocam

 3. Emrullah Bolat
  Haz 21, 2011

  Selamun Aleykum Sayın Hocam.
  Siteniz bizi çok sevindirdi. Allah ilminizi daha kolay ulaşılır kılsın inşaallah. Hayırlı ve bereketli olsun. Selamun Aleykum

 4. Kübra
  Haz 23, 2011

  Selamünaleyküm.
  Biz sizin kitaplarınızı okuyoruz. Çocuklara yönelik yazmış olduğunuz eserler çok hoş. İstifade ediyoruz.
  Yalnız bir maruzatımız var.

  Nur Dağında Bir Işık adlı kitabınızı okurken çocukların duyması hoş olmayacak bir kaç cümleye rastladık. 20. sayfada hz. Hatice ile evliliği anlatılırken “tam aşık olunacak adamdı” ifadesi geçiyor. bu ifade bize çok basit geldi. Peygamberimiz için bu ibare yanlış gibi geldi. Hem de çocuklarımızın bu şekilde bir cümle duymaları hoş olmayacak zira çok küçükler ve o yaşlarda arkadaşlarına sair insanlara kolayca hayran olabilirler.

  30. sayfada da taş taşıyan peygamber başılklı yazıda Peygamber efendimizin mahrem yerlerinin açılması ve bayılması hadisesi anlatılmış. O yaşlardaki çocukların bu hadiseyi duymaları gerekiyor mu sizce?

  Sizce bunlarda bir mazur olmayabilir ama biz hoş karşılamadık. Bu kitabı çok beğenmiştik bu tarz ifadeler kitabı basitleştirmiş kanısındayız.

  Hayırlı günler

 5. Yasin Baskın
  Tem 2, 2011

  Siteniz gayet güzel olmuş. Çalışmalarınızı takdir ediyoruz hocam. Allah razı olsun.

 6. Bilal MUTLUCAN
  Ağu 6, 2011

  SELAMÜNALEYKÜM HOCAM. NİYETİM SİZİ NE SORGULAMAK NEDE TENKİT ETMEK NEDE İHTAR ETMEK. BEN ŞU AN SİZİN PEYGAMBER EFENDİMİZİN EN SEVDİGİ MÜSLÜMAN ADLI ESERİNİİ OKUMAKTAYIM.YALNIZ ORADA KULLANDIGINIZ TANRI KELİMESİ BENİ ÜZDÜ.ALLAH’U TEALA’NIN TANRI DİYE BİR İSMİ OLMADIGINI ÖGRETMİŞLERDİ HOCALARIMIZ BİZE. BİR İLAHİYAT MEZUNU OLARAK BU YANLIŞI SİZDEN BEKLEMEZDİK. LÜTFEN BU KONU İLE İLGİLENİRSENİZ SEVİNİRİM. TEŞEKKÜRLER HAYIRLI GÜNLER. ESSALAMUNALEYKÜM.

 7. vahdettin atalay
  Ağu 11, 2011

  merhaben biküm ya üstazi muhterem .münzü asar senevaat ene tilmizün ve taalibül ilm .karaktü bissaade kesiiru kitaabüküm ve teallemtü minhüm cidden mesaailül islamiyye.li haza sebeb sükran ceziilen ya üstaz .ene uhub cidden üstaz m.yasar kandemir.fii emanillah .

 8. Yücel BULUT
  Eki 8, 2011

  Selamun Aleykum Sayın Hocam!
  Rabbim ilminize ve ömrünüze hayırlı ziyadelikler ihsan eylesin…
  Çanakkale Merkez Fatih Camii İmam Hatibi Trabzon Akçaabat’lı Hafız Yücel BULUT’tan sonsuz sevgi saygı ve hürmetler…

 9. Osman Karaca
  Eki 9, 2011

  Ülkemizin, Yozgat’ımızın, ve köyümüzün güzel insanı Yaydığınız ışık yüzünüzü ziyadesiyle nurlandırmış. Ülkemiz insanları ve İslam alemi sizlerin eserleri sayeside manevi hazla doyacak, Sizin ışığınızda yol alacaklardır. Allah sizlere hayırlı ömür, sağlık ve sıhhat versin. Hürmetle selam eder Ellerinizden öperim. Saygılarımla
  Osman karaca

 10. murat sağlam
  Kas 27, 2011

  hocam öncelikle saygıyla selamlıyorum;
  ben ince çayır köyünden Mehmet sağlamın oğluyum babamla ilkokulda aynı sınıfta okumuşsunuz (belki hatırlamazsınız)sizi çok anlatır, eskiden köyde yaşadıklarınızı…bende merak ettim sizi İnternet’ten sitenize denk geldim ziyaretçi defterinizde bunları yazmak istedim… ben Ankara’da yaşıyorum babam memlekette eğer yanımda olsaydı çokça selam ederdi size… kendinize iyi bakın
  Allaha emanet olun hocam ellerinizden öperim…

 11. sennur
  Kas 28, 2011

  S.aleykum ,Müşfikane ve ihlas- ı tammeyle Efendimiz sav ‘i anlatımınızı çok beğeniyoruz.Allah ebeden razı olsun…

 12. adem
  Ara 5, 2011

  bu siteyle yeni karşılaştım makalelerini çok beyendim hocamı zaten kitapları ve şifai şerif dersiyle tanıyordum. hocamızın videolarını da koyarsanız güzel olur diye düşünüyorum. şimdiden tşkler…

 13. ismail gabakçı
  Ara 15, 2011

  Esselamü Aleyküm ve Rahmetullahi ve Berekatüh hocam sizi, anlatımınız mütevaziniz ve samimiyetinizden dolayı çok seviyorum Allah c.c. sizden razı olsun

 14. RUHİ KANDEMİR
  Oca 3, 2012

  AKRABAMLA GURUR DUYUYORUM, BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM…

 15. A.TAHA KANDEMİR
  Oca 3, 2012

  sayın amcacım sayfanızı çok beğendim, zaten kitaplarınızı okuyordum.başarılarınızın devamını dilerim. ellerinizden öperim ( Nusret KANDEMİR in torunuyum)

 16. ali can
  Oca 6, 2012

  Selam Aleyküm, Ben muhterem yaşar kandemir hocayı yazılarından tanıdım. Çok içten ve samimi yazılar, yüreğimde duydum… Siz hocanın sevenlerini de tebrik ederim böyle bir site hazırlamakla çok iyi ettiniz. Artık hocamızın yazılarına daha kolay erişebileceğiz. Başarı dileklerimle.

 17. Nail Akgün
  Oca 15, 2012

  Selamunaleykum hocam biz ailecek sizi çok iyi tanıyoruz. Nereden diye soracak olursanız bizde inceçayırlıyız hocam . Kısaca şöyle anlatayım size ozamanlar kabakçılar vardı dedemin ismide Mustafa Kaplan . Kabakçılar deye geçiyoruz . Ozamanlar dedem sizi severmiş Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşaallah . İyi günler Hocam

 18. Mesut
  Şub 4, 2012

  Selamun Aleykum Sayın Hocam.
  Siteniz bizi çok sevindirdi. Allah ilminizi daha kolay ulaşılır kılsın inşaallah. Hayırlı ve bereketli olsun. Selamun Aleykum

 19. Murat AKBULUT
  Nis 23, 2012

  Çok değerli hocam, öncelikle en derin saygılarımı sunarım.Allah ım sizin gibi hocalarımızın sayısını arttırsın.Kitaplarınızdan tanıdım sizi muhterem hocam.Kitaplarınızın hem içeriği hem cilt baskısı çok kaliteli.Adeta okunması için çekiyor insanı.Allah razı olsun emeklerinizden.Aydın/Nazilli den selam ve sevgilerimi yolluyorum.Hizmetinizde Allah tan muvaffakiyetler diliyor.Ellerinizden öpüyorum.Allah a emanet olun muhterem hocam.

 20. Müyesser Öncel
  May 2, 2012

  Değerli Hocam,
  Peygamber sevgisinin gönüllere nakşına vesile olacağına inandığım sitenizin açılması bizleri çok sevindirdi. Çalışmalarınızdan sürekli istifade edenlerden biri olarak sizlere duacıyım. Rabbim ilminizi ve ömrünüzü ziyade eylesin….
  En derin hürmet ve selamlarımla…

 21. MEHMET SELÇUK ÖZKAN
  May 5, 2012

  SELAMÜN ALEYKÜM MUHTEREM HOCAM,

 22. MEHMET SELÇUK ÖZKAN
  May 5, 2012

  SELAMÜN ALEYKÜM MUHTEREM HOCAM, YAZDIĞINIZ ESERLER İNŞAALLAH KIYAMET GÜNÜ HEPİMİZE ŞEFAATÇİ OLUR.CENAB-I HAK HİZMETLERİNİZDEN RAZI OLSUN.

 23. Nuri Kırışık
  May 16, 2012

  Öncelikle Mubarek Ellerinizden Öperim ve Selam Ederim Ben Sizi Beğeni İle Dinleyip Güzel Bilgiler Edinen Bir Dinleyicinizim Aynı Zamanda Hemşeri’nizim Halen Yozgat’ta İkamet Etmekteyim İnternet Arayıcılığıyla Sohbetlerinizi tekrar tekrar dinliyorum Bunları Yazmak Taki Gayem İlgi İle Türkiye’nin Neresinde Olursa Olun Dinlen Dinlendiğinizi Ve Sevildiğinizi Yenileme’mdir

 24. Emrullah Bolat
  Haz 1, 2012

  Selamun aleykum sayın Hocam. Bu gün yeni bir eserinizin kitaplağımızda doğduğunu öğrendik. Şifa-i Şerif tercüme ve şerhi olan çalışmanızın tüm hastalıklarımıza şifa getirmesini Allah’tan c.c diliyorum. Hayatınızın uzun ve bereketiyle devam etmesini Allah c.c’den tüm içtenliğimle diliyorum. Ellerinizden öpüyorum sayın Hocam.

 25. Ahmet ÖZ
  Tem 12, 2012

  M.Ü.Hastanesi’nde vaktiyle çalışan,en son M.Ü.Sağlık Kültür ve Spor Dairesi’nden 2001 de Şb.Md.olarak emekli olan eski öğrencinizim.İslam’daki güzelliği,güleryüz ve tevazuyu,beşeri ilişkiyi sizden öğrendim.TV ekranından sohbetlerinizle huzur buluyorum.Ömrünüzün sağlıkla bereketli olmasını niyaz ediyorum.

 26. muhammet
  Ağu 1, 2012

  Selamun Aleykum. Peygamberimizin sevgisinin gönüllere yerleşip, O’nun yolunda, çizgisinde bir hayat tesis etme yolundaki çalışmalarınızdan dolayı Rabbimiz sizden razı olsun. Rabbimiz, size iki cihan saadeti versin. Selametle

 27. Hüseyin KOÇAN
  Ağu 16, 2012

  Selamün Aleküm Sayın Hocam
  Ben bu muhteşem eserinizi Adana’nın Ahmet Özal Türkay Camisinin İmam Hatibi Mehmet Hocanın bize verdiği öğlen vaazı sohbetlerinde tanıdım ve ondan sonra temin ettim. Bizlere İmam Nevevi’nin Riyazü’s Salihin eserini kazandırdığınınz için Allah sizden razı olsun. İnşallah Peygamber Efendimizin şefaatine nail olursunuz. Bizlerin de kurtuluşuna vesile olursunuz, Gerçekten o kadar anlaşılır ve sade bir dil kullanmışsınız ki en iyi şekilde istifade edeceğiz işaallah.Her Müslümanın elinin altında bulunması gereken bir eser olduğunu dşünüyorum. Allah sizden razı olsun.

 28. Ramazan DAĞLI
  Eyl 11, 2012

  Selamun Aleykum Sayın Hocam. Diyanet İşleri Başkanlığında yaklaşık 25 yıldır vaiz olarak çalıştım. Hem makalelerinizden hemde R.Salihin Terceme ve Şerhi olmak üzere diğer eserlerinizden istifade ettim. İmam kardeşlerimizle yaptığımız yüzyüze vaaz seminerlerinde eserlerinizden faydalanmalarını hararetle tavsiye ettim. Allah için sizi seviyorum. Rabbim ömrünüze bereket versin. Hayırlı hizmetlerinizin devamını diler, dualarınızı beklerim.

 29. esma
  Eki 20, 2012

  s.a gerçekten hadis için yapılan bu steyi çok beğendim aydınltıcı kayda değer bilgiler var. hocam bende bir gencim ve bir genç olarak hadisle kendimi bütünleştirmek sık sık efendimizi hatırlamak istiyorum. bizleri engin bilgilerinizle daha fazla aydınlatmanızı temenni ediyorum inşallah… allah razı olsun

 30. EMRE HALİD KANDEMİR
  Kas 30, 2012

  Muhterem Amca’cığım ,sizin kitaplarınızı okuyorum.40 hadis kitabınızı ve başka kitaplarınızı da okudum..Allah sizden razı olsun.3.sınıf öğrencisiyim.Amcazadeniz halid Kandemir’in torunuyum.Av.Hasan Kandemir’in oğluyum.Ellerinizden öpüyorum.

 31. AHMET ŞAHİN
  Ara 27, 2012

  HOCAM,Selamlar,Diyanet İslam A. Hatice maddesinde zayıf tanımıyla “Hatice Validemizin, emca Amr b.Esed’i sarhoş ettirerek olurunu aldığı,yoksa şahsın (Ebu Talib’in yetimi filan)dediğini”Asım Köksal vb. kim yazıyor,Arapça veya Türkçe kaynaklara bakabilecek durumdayım.Selamlar

 32. ayşenur
  Oca 15, 2013

  Essalamu aleyküm. sevgili hocam çocuklar için yazdığınız kitaplarla kaç çocuğun gönlüne Allah cc. Ve Hz. Peygamber sevgisini yerleştirdiniz. ben çok yakınlarımdan bunu iyi biliyorum. artık yaşı 30 u aşkın dünün çocukları size muhabbet besliyorlar. Allah sizden razı olsun. Allah ömrünüzü bereketli sağlıklı ve uzun eylesin inşaallah. Hürmet ve dualarımızla.

 33. SADIK ALPEREN
  Oca 21, 2013

  Hocam Rabim size hayırlı sağlıklı uzun ömür vesin arkadşlarınızla birlikte hazırladığınız (İFAV yayınları )Ayet ve hadislerle KURANI KERİM Mealini okudum çok güzel ALAH sizden razı olsun tahlil yayınlarında ŞİFAİ ŞERİF ŞERHİNİ inceledim nasip olmadı almak
  en yakın zamanda okuyacağım Merhum Elmalılı Muhammet H amdi YAZIR efendinin HAK DİNİ KURAN DİLİ Tefsirini Anadolu insanının anlayacağı şekilde elden geçirip bize okutsanız bol bol duamızı alsanız olmazmı.İmkan dshilinde cevap yazarsanız memnun olurum.

 34. ÖZLEM
  Şub 22, 2013

  Muhterem Hocam,
  Yüce Rabbimin gönlünüze doldurduğu sevginin nur olup yüzünüzden bizlere aksettiğini görebilme şerefine erişebildiğim için huzur doluyum… Allahım sizi iki cihanda da esirgesin inşallah… Hürmetle ellerinizden öperim…

 35. NURTEN IŞIK
  May 14, 2013

  Selamünaleyküm. Bu nimetleri bahşeden Rabbimize nihayetsiz şükürler olsun. Öncelikle muhterem Hocamızdan ve bu hizmette emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Sitenin tümünü indirdim ve okumaya başladım. Dosyaları düzenlerken büyük bir heyecan içindeydim. Şu an bile içim kıpır kıpır.. Nefesimi tutup okuyorum. Doyamıyorum.. Allah anlamak, yaşamak nasip eylesin. Siteye Hocamızın diğer bütün çalışmaları (ses, görüntü vb. kayıtlar) da eklenebilirse çok mübarek olur. Hem okur, dinler, izler ve hem de diğer kardeşlerimizle de paylaşırız. Bu şekilde daha kalıcı olacağına inanıyorum. Hocamızın yanında ders alamasak da bu şekilde istifade etmiş oluruz. Hocamızdan dualarında bu aciz, günahkar müflisi de unutmamasını rica ediyorum. Selam ve dua ile..

 36. Selman KOYUNCU
  May 14, 2013

  Hocam sizden haber alabilmek için size ait bir sayfanızın olmasını çok istemiştim. Güncel programlarınızı sayfanızda yayınlarsanız sevinirim…

 37. Bülent Hin
  Eyl 4, 2013

  Selamunaleykum,

  Eyüp Sultan da bir kere pazar günü şifa-i şerif sohbetine rast gelmiştim. O günde musibet konusu işleniyordu. Gerçekten çok güzel sohbet yapıyorsunuz, bu sohbet beni mutlu etmişti.Şifa-i Şerif sohbetlerinin cd’lerine nereden ulaşabiliriz?Tşk.

 38. murat
  Ara 5, 2013

  Hocam sizi bir arkadaşım tavsiye etti. Umarım en kısa zamanda sizinle tanışma şerefine nail olurum. Şimdiden saygılarımı sunuyor hürmetle ellerinizden öpüyorum.

 39. Aslıhan S.
  Ara 28, 2013

  Kitabı okumak gerçekten zevk vericiydi.Ödev olarak okumuştum fakat defalarca okudum beğendim.Ellerinizden öperim hocam.

 40. sümeyra
  Oca 12, 2014

  hikayeleri çocuklara güzel dersler verio

 41. SELAMÜN ALEYKÜM MUHTEREM HOCAM, YAZDIĞINIZ ESERLER İNŞAALLAH KIYAMET GÜNÜ HEPİMİZE ŞEFAATÇİ OLUR.ŞU AN ŞİFÂ-İ ŞERİF ŞERHİ İSİMLİ ESERİNİZİ OKUYORUM CENAB-I HAK CÜMLEMİZDEN ,SİZLERDEN VE HİZMETLERİNİZDEN RAZI OLSUN.

 42. ADEM
  Haz 23, 2014

  Selamın aleyküm hocam ben yozgat inceçayır köyünden adem karabulut sizinle daha yakından tanışmayı konuşmayı Allah nasip eder bana inşallah kitaplarınızı okumaya başlayacağım teşekkür ederim Allah a emanet ol hocam.

 43. Ahmet Yaşar Ocak
  Tem 25, 2014

  Yozgat İmam-Hatip Okulu’nda ve İstanbul Yüksek İslam Enstitüsü’nde beraber bulunma zevkini tattığım çok değerli ağabeyim Prof. Mehmet Yaşar Kandemir, benim için her zaman gerek ahlakı, şahsiyeti, gerek ilme olan merakı ve bu uğurdaki mesaisiyle bir rol-model oldu öğrencilik yıllarımda. Onu her zaman takdir ettim. Şimdi bu güzel ve hoş websitesini ziyaret ederek hakkında bilmediğim pek çok tarafını öğrendim. Hakkındaki takdirlerim ve mahabbetim bir kat daha arttı. Kendisine ailesiyle beraber hayırlı, sağlıklı, mes’ud ve semereli bir öür diliyorum.

 44. hakan bayraktar
  Ağu 3, 2014

  Değerli hocamla yolum 2012 yilinda kesişti hamdolsun hocayla tanimamis olsaydim bos zaman ini bos işlerle gecirirdim hocamdan allah razi olun bütün eserlerini elimden geldiğince okudum feyzinden ve bilgisinden istifade ettim kendime kiziyorum daha önce yolum kesismedigi için Rabbim ilminden yararlandirsin zayi etmesin

 45. hakan bayraktar
  Ağu 3, 2014

  Değerli hocamla yolum 2012 yilinda kesişti hamdolsun hocayla tanimamis olsaydim bos zaman ini bos işlerle gecirirdim hocamdan allah razi olun bütün eserlerini elimden geldiğince okudum feyzinden ve bilgisinden istifade ettim kendime kiziyorum daha önce yolum kesismedigi için Rabbim ilminden yararlandirsin zayi etmesin inşaallah birgün eserlerinizle mirasinizla övünür peygamber asiginin feyzinden yararlaniriz

 46. Erdinç Emiroğlu
  Kas 9, 2014

  Allah razı olsun. Lüleburgaz’da kitaplarınızı okuyoruz…

 47. Kerem
  Mar 12, 2015

  Hocam,Allah sizden ve Nureddin Hocamızdan Razı Olsun

 48. Mustafa
  Nis 9, 2015

  Hocam Gönül Doktoru adlı eserinizden dolayı Allah sizden razı olsun. Bu eserin bana ve okuyan herkese olan faydalarının karşılığını Allah size ahirette mükafat olarak versin inşallah. Amin.

 49. yavuz selim taştekne
  Tem 21, 2015

  Selamünaleyküm
  Çok kıymetli hocam.
  Sizleri ziyaret etmekten daha doğrusu rahatsızlık vermekten
  beri durduğumuzda, eserlerinizi ve vidyolarınızı izleyerek
  bir miktar sükun buluyoruz.
  Allah sizden razı olsun. Kitaplarınız, dersleriniz ve
  yetiştirdiğiniz -kendisi de hoca- olan talebelerinizden
  istifade edip, dinimizi öğreniyoruz.
  Bir de siteniz dolayısı ile size ve eserlerinize ulaşmanın bir yolu
  daha olduğu için ayrıca neşelendik.
  Pek çok kez elinizi öpmekten mutlu olan bu kardeşiniz,
  inşallah bir ömür duacınız olacak ve duacınız olacak
  evlad yetiştirme gayretinde olacaktır.
  Rabbimizin, size, ahiretteki ikramlarına da şahit olmak arzusuyla
  selam ve hürmetlerimi sunarım.

 50. Nuri Ekmekçioğlu
  Eki 11, 2015

  S.A.Kıymetli hocam televizyondan derslerinizi ve vaazinizi şevk ile dinliyoruz Peygamber S.A.V.Efendimize olan sevgimiz ve muhabbetimiz sayenizde sizi dinledikçe artmakta Allah sizden razı olsun.Şimdilerde hadisleri kabul etmeyenler gibi bazı kendini bilmeyenler çıktı ki Rabbim yar ve yardımcımız olsun selam ve dua ile

 51. Ayşe Sıddıka
  Kas 19, 2015

  Selamun Aleykum ;muhterem hocam;Allah sizden dâimen ebeden razı olsun.Rasulullah(s.a.v.)efendimize komşu eylesin.cenab-ı Hak Ömrünüze bereket,sıhhat ve afiyetler İhsan etsin.bizleri de müstefid etsin.Aşkı Rasulullah elektrik akımı gibi yayılsın cihana…baki selam ve hürmetle…Allah’a emanet olun

 52. SERKAN
  Nis 21, 2016

  HOCAM ALLAH ÖMRÜNÜZE BEREKET VERSİN.
  KUR’AN VE ONUN HAYATA GEÇMİŞ HALİ SÜNNETE HİZMETLERİNİZİ DAİM ETSİN.
  RABBİM AYAKLARINIZI SABİT KILSIN. HAK ÜZERE KENDİSİNE KAVUŞAN KULLARINDAN EYLESİN.
  SADAKAYI CARİYE OLAN ESERLERİNİZİ ZEVKLE OKUYORUZ. RABBİM İLMİNİZDEN İSTİFADE ETMEYİ BİZLERE NASİB ETSİN.

 53. Mustafa Usta
  Kas 10, 2016

  Allah muvaffak eylesin
  Siteniz bizleri sevindirdi
  Hayırlı çalışmalarınızın devamını Allah u Teala dan niyaz ediyorum…

 54. muhammet burak
  Şub 16, 2017

  Selamunaleyküm ;

  Ben yeni nişanlandım ve hocamın eşinize aşık olun sohbetini gördüm , ne olur hocamdan istirham ediyorum bana dua etsin , eşimi bir an dahi üzüp huzursuz etmeyeyim , ona ölene kadar aşık olayım , bu aşk ve muhabbetimizin olduğu evde bu yüzyılın Allah aşıklarını yetiştirelim ve ailemle cennette beraber olalım diye dua etsin bize .

 55. muhammet burak
  Şub 16, 2017

  ALLAH benim , ailemin ve çevremin suya muhtac olduğu gibi alimlerede muhtac olduğunu bilebilmeyi nasip etsin , Allah bizi alimlerinde ve aşıklarından ayırmasın , hocam Rabbim sayınızı artırsın , Resullullha sallahu aleyhi ve selleme olan aşkınızdan fazlasıyla bizlerede versin

 56. Murat
  Mar 28, 2017

  Selamün aleyküm hocam,
  Hadis alanında ilerlemeyi düşünüyorum. (yüksek lisans doktora)
  Ama benim derdim bu değil. Bu yüzyılın Allahın izniyle hadis alimi olmak istiyorum. Ümmetin içindeki hadisi yok sayma zihniyetini kıyamete kadar konuşturmamak. derdim. bunu cebren yapmak gibi niyetim yok Tavsiyeleriniz Allahın izniyle ışık olacağına inanıyorum Allaha emanet olunuz hocam

Yorum Yaz

*